RT_xxl

Na zijn goede prestatie in de Rally van Staden was Andy Lefevere vrijdagavond vol ambitie vertrokken in de ConXion Omloop van Vlaanderen. Na de eerste wedstrijddag stond de Mitsubishi Lancer R4 van Lefevere 5de algemeen na de snelste R5 wagens en net voor de Porsches.

“Zaterdagmorgen kreeg ik meteen het deksel op de neus… Op Passendale was ik bijna een halve minuut trager dan Princen en ook de Porsches waren sneller. In Houthulst vertrok ik met het mes tussen de tanden, maar kwam iets te enthousiast naar een bocht toe… Ik begon veel te laat te remmen en kwam in de gracht terecht, gelukkig zonder noemenswaardige schade, enkel de achterbumper is beschadigd. De wagen lag echter te diep en we moesten opgeven.” aldus Andy Lefevere die de wedstrijd echter wel bleef volgen als toeschouwer.

“Ik keek met veel interesse naar de strijd in de Porsche Trophy. Op Passendale waren Gunther en Patrick sneller en dat bevestigde toch dat ik de goede keuze heb gemaakt om een Porsche te bouwen. Het was de eerste keer dat ik tevreden was dat iemand sneller was,” lacht de zaakvoerder van Yprauto.

Komend weekend komt Andy Lefevere aan de start van de Aarova Rallysprint in Oudenaarde, dit maal niet met de Lancer wel met de Historic BMW van Peter Demeyere. “Ik rij Oudenaarde samen met Peter puur voor de fun, maar ik kijk er wel naar uit om opnieuw met deze leuke achtertrekker te rijden.”

RT2
VAS
BRC
Hattrick voor Notredame: 3x op rij de finish gehaald in Ypres Rally
BRC
Lefebvre showt zijn wereldklasse in de 60ste Ardeca Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally - Paddon opgejaagd door Loix en Lefebvre
BRC
Jos Verstappen opent sterk met snelste tijd in Qualifying Stage van Ardeca Ypres Rally
BRC
Internationale en Belgische toppers in jubileumeditie Ardeca Ypres Rally
BRC
Dani Sordo met Porsche 992 Rally GT in Ardeca Ypres Rally
BRC
Snijers stapt over naar Porsche 992 Rally GT voor Ardeca Ypres Rally
VAS
Genummerde deelnemerslijst Rally van Wervik
VAS
Huygelier aan de nota’s bij Verschueren in Subaru Gr.A
BRC
Niels Reynvoet kiest voor Citroën C3 Rally2
X