Na een moeizame start in de Sezoensrally, reed Davide Perciante toch nog naar een mooie 4de plaats in het criterium. Het team is dan ook heel tevreden met het behaalde resultaat in hun thuisrally.

“De sezoensrally is onze thuiswedstrijd en dus het hoogtepunt van ons criterium seizoen,” vertelt Davide. “Vorig jaar behaalden we bij ons debuut de 5de plaats. Deter doen zou heel moeilijk worden, zeker als je het indrukwekkende startveld bekeek.”

“Op de eerste twee KP’s had ik wat moeite om goed in het ritme te komen. Zeker op KP Goolder waar ik teveel foutjes maakte, verloren we veel tijd. Op de service ontdekte mijn team dat een remleiding aan het loskomen was. Dat verklaarde ook meteen waarom ik een slecht gevoel had bij de zware remzones. Nadat dit allemaal opgelost was, ging het een stuk vlotter en beter met enkele mooie tijden als resultaat!”

RT1
VAS

“Maar vooral het spektakelgedeelte interesseerde ons het meeste. We zijn elke bocht zo dwars mogelijk doorgegaan. Dat maakt onze sport net zo leuk! En dan nog een 4de plaats behalen, is helemaal top! Bij deze willen we ook iedereen van het team tot de supporters en de organisatie bedanken voor deze schitterende editie,” besluit Davide.

RT2
RallyTime animated
BRC
HBRC - Thomas Carlier bevestigt zijn titelambities
BRC
Jos Verstappen domineert de 71ste Rallye des Ardennes
VAS
Voorbeschouwing Short Rally van Moorslede 2025
BRC
Drie Ford Escorts gaan de strijd aan in de Rallye des Ardennes
BRC
JBRC: Fiasse favoriet in Rallye des Ardennes, maar Cols kan de leiding grijpen
VAS
Genummerde deelnemerslijst Short Rally van Moorslede 2025
BRC
Rallye des Ardennes - Jos Verstappen mikt op tweede zege op rij
BRC
Rallye des Ardennes trapt Kroon-Oil BRC Divisie 2 af
Rallye de Hannut: Stampaert triomfeert na spannende strijd tussen Rally2’s en GT3’s
VAS
Inschrijvingen Short Rally van Moorslede
X