Didier Duquesne en copiloot François Gheerlandt eindigden afgelopen zaterdag op een mooie zesde plaats in de TAC Rally, de derde manche van het Belgisch rallykampioenschap. Voor de piloot uit Aalbeke zat er misschien iets meer in, maar een klein foutje in de openingsronde gooide roet in het eten.

“Ik ben zeker tevreden met de zesde plaats, maar we verliezen op de derde proef inderdaad een kleine minuut. Anders had een plaats binnen de top 5 er wel ingezeten,” aldus Didier Duquesne na afloop van de wedstrijd.

Voor het team van Konvert was de TAC Rally van Tielt de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen en ook de eerste wedstrijd voor Didier met de Skoda van BMA. “Een fantastische wagen en een fantastisch team. Deze Skoda Fabia vraagt een heel andere aanpak dan de Fiesta van vorig jaar. Als je dan onze tijden bekijkt, zie je dat we een mooie progressie gemaakt hebben gedurende de wedstrijd. Dus ik ben heel tevreden.”

Ook in het kamp van hoofdsponsor Konvert niets anders dan blije gezichten. “Het was voor ons een eerste kennismaking met de TAC Rally. Met zoveel volks langs de proeven en de Skoda Fabia van Konvert die zonder kleerscheuren de finish bereikt, kunnen we niet anders dan heel tevreden zijn,” besluit de verantwoordelijke van Konvert.

De volgende wedstrijd is de Sezoensrally in Bocholt midden mei.

BRC
Bastien Rouard domineert Rallye des Ardennes en pakt eerste BRC-zege
BRC
Jos Verstappen opnieuw favoriet in Rallye des Ardennes
BRC
Rally van Haspengouw 2026: Verstappen, Potty, Loix en Lefebvre op voorlopige deelnemerslijst
Rally van Hannuit 2026 opent ASAF-seizoen met 57ste editie
BRC
De krijtlijnen van het Kroon-Oil BRC 2026
Rallye B-Short de la L'homme afgelast
Clio 2 Rally Challenge opnieuw op de kalender in 2026
BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally