Eerder konden we reeds aankondigen dat Eddy Van de Vivere opnieuw het stuur in handen neemt. Vandaag kunnen we meer details bekend maken. Zo zal Mario De Pestel plaatsnemen in het rechterzitje van de EVO 9.

“Het is ons gelukt om onze plannen te bundelen,” laat Eddy weten. “Mario De Pestel is al sinds jaar en dag een goede vriend. Hij wou al langer van start gaan als copiloot. Als zaakvoerder van TDP verhuizingen en transport heeft hij het echter ook druk. Net zoals ik maar het is ons dan toch gelukt om voor 2018 wat plannen te kunnen maken.”

“Ons seizoen starten we in de TAC Rally. Mario zijn zaak is immers gevestigd in en rondom Tielt. Daarnaast denk ik, voortgaand op mijn ervaring van de laatste jaren, dat dit de ideale rally is om mee te starten. Ideaal om ervaring op te doen. Het is dan ook vooral de bedoeling om de EVO 9 te leren kennen met het oog op het verdere verloop van het seizoen.”

“We hebben er voor gekozen om met Philcars in zee te gaan. Philip heeft zich immers al meer dan bewezen op gebied van service.”

“Samen met ons bedrijf OTM & Zenith automotive uit Brussel willen we ons meer in de rallysport gaan tonen. Dit zou natuurlijk niet mogelijk zijn zonder onze andere partners, Cannoot, Traiteur Au Feu, Garage van Nevel, Spacecase, Creato Keukens en Sanividak,” besluit Eddy.

BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally
BRC
Koen Wauters wil in TAC Rally vooral kilometers maken
BRC
TAC Rally in Tielt keert terug naar Divisie 1 met sterk startveld
BRC
Bastien Rouard domineert Rallye des Ardennes en pakt eerste BRC-zege
BRC
Jos Verstappen opnieuw favoriet in Rallye des Ardennes
BRC
Rally van Haspengouw 2026: Verstappen, Potty, Loix en Lefebvre op voorlopige deelnemerslijst