Vandaag was het verzamelen geblazen in “de Pompeschitter” waar Autoclub Dadizele er de 17de Rallysprint van Moorslede voorstelde. De wedstrijd is traditioneel de opener van het VAS kampioenschap en voor vele teams de ideale start van het nieuwe seizoen.

Dit jaar blijft de klassementsproef ongewijzigd. De veranderingen die vorig jaar doorgevoerd werden, werden immers positief onthaald.

Ook de spektakelbeker wordt in 2018 uitgereikt. Er werd dan ook een oproep gedaan om Didier Spillebeen te onttronen. Met het draaien van pirouettes ga je er alvast niet in slagen want daar zal de jury geen rekening mee houden.

Inschrijven kan nog tot 7 maart 20:00. Bijna 120 teams deden dit reeds. Onder hen ook Bert Coene die tevens aanwezig was op de voorstelling. Hij werd als winnaar getipt waarop Bert al lachend repliceerde: “Als ik niet win, dan ligt het aan mijn copiloot.”

BRC
RallyTime animated

Die copiloot laten we ongetwijfeld nog aan het woord op onze site. Het is immers onze reporter/fotograaf Janot Vangeenberghe.

De Rallysprint van Moorslede vindt plaats op zaterdag 10 maart & zondag 11 maart 2018 te Moorslede – Dadizele.

RallyTime animated
BRC
VAS
Mini VW Golf Cup in 6 Uren van Kortrijk
VAS
Hemicuda Rally 2024 – Full House
BRC
East Belgian Rally - Enkel de overwinning telt voor Pierre-Manuel Brasseur
BRC
Razend spannende titelstrijd in de East Belgian Rally
BRC
Aftellen naar een spannende East Belgian Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally: Lefebvre en Loix als uitdagers
BRC
Ardeca Ypres Rally - Loix, Casier en Verstappen zijn er klaar voor!
BRC
Niels Reynvoet wint Sezoensrally na spannende finale
BRC
Startvolgorde Sezoensrally
BRC
BRC Masters - Jos Verstappen gaat voor winst in Sezoensrally
X