De Rally van Doornik staat gekend omwille van zijn prachtige klassementsproeven. Jeroen Vanhoutte en Willem Vanbecelaere kijken er dan ook naar uit. Echter een klein foutje op de eerste proef van de dag had grote gevolgen, einde rally nog voor ze eigenlijk echt gestart was.

“We hadden er echt zin in,” vertelt Willem. “De wedstrijd in Doornik is een wedstrijd dicht bij de deur maar met toch heel andere klassementsproeven. De proeven rond Doornik zijn gewoonweg prachtig. Maar voor ons was het van korte duur…”

“Op de eerste proef van Templeuve lieten wij ons verrassen na 2km. Op het stuk onverhard zijn we de plaatselijke grachten een bezoekje gaan brengen. De wagen lag te diep om nog verder te kunnen en we moesten de strijd staken.”

“Bij deze wil ik toch de mensen van de organisatie, supporters, service en sponsors bedanken. Op naar de volgende rally, de 6 Uren van Kortrijk.”

BRC
Rally van Haspengouw 2026: Verstappen, Potty, Loix en Lefebvre op voorlopige deelnemerslijst
Rally van Hannuit 2026 opent ASAF-seizoen met 57ste editie
BRC
De krijtlijnen van het Kroon-Oil BRC 2026
Rallye B-Short de la L'homme afgelast
Clio 2 Rally Challenge opnieuw op de kalender in 2026
BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally
VAS
Rally van Staden opent tweede seizoenshelft
BRC
Mats Performance M-Cup: Munhowen oppermachtig, Boulat dicht bij titel