De Rally van Doornik staat gekend omwille van zijn prachtige klassementsproeven. Jeroen Vanhoutte en Willem Vanbecelaere kijken er dan ook naar uit. Echter een klein foutje op de eerste proef van de dag had grote gevolgen, einde rally nog voor ze eigenlijk echt gestart was.

“We hadden er echt zin in,” vertelt Willem. “De wedstrijd in Doornik is een wedstrijd dicht bij de deur maar met toch heel andere klassementsproeven. De proeven rond Doornik zijn gewoonweg prachtig. Maar voor ons was het van korte duur…”

Stannic_animatie
KAMV

“Op de eerste proef van Templeuve lieten wij ons verrassen na 2km. Op het stuk onverhard zijn we de plaatselijke grachten een bezoekje gaan brengen. De wagen lag te diep om nog verder te kunnen en we moesten de strijd staken.”

“Bij deze wil ik toch de mensen van de organisatie, supporters, service en sponsors bedanken. Op naar de volgende rally, de 6 Uren van Kortrijk.”

KAMV
RallyTime animated
VAS
TN-Motorsport - Short Rally van Moorslede 2023
BRC
Maxime Potty verstevigt zijn leidersplaats met winst in de South Belgian Rally
Damien Strobbe ruilt Opel Corsa in voor Renault Clio
6 Uren van Kortrijk is allerlaatste wedstrijd GoDrive team
VAS
Kampioenschap wordt beslist in Regularity van Zuid-Limburg
VAS
6de Rally van Zuid - Limburg
BRC
DG Sport Compétition viert zijn titel tijdens de Spa Rally
BRC
Condroz Rally - Pieter-Jan Maeyaert oppermachtig met de BMW M3 E30
BRC
2WD Trophy - De Fina domineert in Condroz Rally, T'Joens neemt de leiding in kampioenschap
BRC
Condroz Rally - Verstappen wint, Jimmy D'hondt kampioen
X