Ongeveer drie jaar stond de BMW E21 te verkommeren. Tot aan de Rally van Staden waar Didier Ceenaeme hem opnieuw aan de start bracht. In de derde proef moest hij de wagen echter aan de kant zetten. Ondertussen is de BMW opnieuw startklaar en start Didier Ceenaeme in het criterium in de Omloop van Vlaanderen met nummer 211 op de deuren. Benny Deleu neemt de nota’s voor zijn rekening.

“Ik heb de wagen gekocht van Wim De Reu,” vertelt Didier Ceenaeme. “De BMW E21 stond al een tijdje aan de kant en ik vond het jammer dat hij daar stond te verkommeren. We hebben hem van een M3 motor voorzien en hem een volledig nieuwe look aangemeten.”

“De wagen was net voor de Rally van Staden klaar. De bedoeling was om hem daar te testen, om er de finish te halen. Dat is ons echter niet gelukt. Op de eerste proef, in de gietende regen, waren we nog zeer voorzichtig. Ik wist immers nog niet goed hoe de wagen zou reageren. Het was echter op de derde proef dat het mis ging. Het kruispunt over de grote baan had ik verkeerd ingeschat. De wagen kwam hard op de grond waardoor een uniboll afbrak. Tweehonderd meter verder begaf de cardan as het. Over en out…”

“Ondertussen is de wagen opnieuw startklaar gemaakt en staan we aan de start van het criterium in de Omloop van Vlaanderen. Ons doel is om de finish te halen en vooral om ons te amuseren met de BMW E21,” aldus Didier Ceenaeme.

BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally
BRC
Koen Wauters wil in TAC Rally vooral kilometers maken
BRC
TAC Rally in Tielt keert terug naar Divisie 1 met sterk startveld
BRC
Bastien Rouard domineert Rallye des Ardennes en pakt eerste BRC-zege
BRC
Jos Verstappen opnieuw favoriet in Rallye des Ardennes
BRC
Rally van Haspengouw 2026: Verstappen, Potty, Loix en Lefebvre op voorlopige deelnemerslijst
Rally van Hannuit 2026 opent ASAF-seizoen met 57ste editie
BRC
De krijtlijnen van het Kroon-Oil BRC 2026
Rallye B-Short de la L'homme afgelast
Clio 2 Rally Challenge opnieuw op de kalender in 2026