Zijn debuut in de Rallye Sprint de Marchin was niet bepaald geslaagd. De Sezoensrally daarentegen wel. Door de mooie prestatie in Bocholt trekt Davide Perciante dan ook met veel vertrouwen naar Oekene waar hij met plezier de BMW dwars door de bochten zal sturen.

In de Rallye Sprint de Marchin stond Davide Perciante aan start om de wagen te testen. Door een technisch defect moest hij de wagen echter vroeg aan de kant zetten. De BMW werd dan ook volledig nagezien en waar nodig werden er verbeteringen aangebracht.

De Sezoensrally verliep dan ook zonder noemenswaardige problemen. Met een 5de plaats in het criterium werden zelfs alle verwachtingen overtroffen. De valse start in Marchin is hierdoor al lang doorgespoeld. En zo vat Davide Perciante dit weekend de verre uitstap naar de West-Vlaamse rallyvrienden met vertrouwen aan.

Het doel is om meer ervaring op te doen en wedstrijdkilometers te maken. Met het nodige spektakel uiteraard, want dat is toch wel het visitekaartje van Davide Perciante.

Dit alles met dank aan Plastidip België en Alterpower. En ook aan Bjorn Hontis, co van dienst, om ons de nodige informatie te bezorgen.

BRC
Jos Verstappen opnieuw favoriet in Rallye des Ardennes
BRC
Rally van Haspengouw 2026: Verstappen, Potty, Loix en Lefebvre op voorlopige deelnemerslijst
Rally van Hannuit 2026 opent ASAF-seizoen met 57ste editie
BRC
De krijtlijnen van het Kroon-Oil BRC 2026
Rallye B-Short de la L'homme afgelast
Clio 2 Rally Challenge opnieuw op de kalender in 2026
BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally
VAS
Rally van Staden opent tweede seizoenshelft