Ook de deelnemerslijst van de TBR Rallysprint begint vorm te krijgen. Momenteel staan er op de voorlopige deelnemerslijst reeds een 70 teams waaronder drie R5 wagens.
Steve Bécaert is er van de partij met de DS3 R5. Ook Dirk Vermeirsch staat op de lijst met een DS3 R5, terwijl Christophe Devleeschauwer zijn Ford Fiesta R5 aan de start brengt.
Dennis Degroote en Johnnie Ellis zorgen dan weer voor snelle EVO’s. Naast Ellis vinden we voorlopig nog een 15-tal buitenlandse deelnemers aan de start. Het feit dat de wedstrijd meetelt voor het FIRC is daar niet vreemd aan.
Marc Karnier, Manolito Verhaeghe, Didier Spillebeen, Dries Vergote, Kenneth Geldhof … het zijn maar enkele namen van de snelle, spectaculaire BMW rijders. Ook bij hen staat de teller voorlopig op een 15 stuks.
Hier kan je de voorlopige deelnemerslijst bekijken. Inschrijven voor de TBR Rallysprint kan nog tot 2 juli 2017.