Verhulst

Met de Short Rally van de Monteberg zijn we toe een de 2de wedstrijd van de Clio 2 Rally Challenge. Daar waar de Waalse piloten in de Rallye des Ardennes hun parcourskennis konden uitspelen, is het nu de beurt aan de Vlaamse piloten om hun ervaring te laten spreken. Op de flanken van de Monteberg krijgen de deelnemers een parcours voorgeschoteld dat zowel technisch als snel is . Het parcours toont dan ook grote gelijkenissen met dat van de Rally van Ieper.

Corentin Tordeurs, Alain Daco, Eric Nandrin en Mats Verhulst willen ongetwijfeld hun prestatie in Dinant bevestigen en op deze manier hun voorsprong verder uitbouwen in het klassement.

Daarnaast mogen we het nodige weerwerk verwachten van Jeroen Catelin, Laurent Cravillon en Steve Seret. Na hun opgave in de Rallye des Ardennes zijn ze uit op een goede prestatie om ervoor te zorgen dat ze niet teveel achterstand oplopen in het klassement.

Vincent Bouchat en David Conard starten dit weekend niet. In normale omstandigheden zijn ze opnieuw van de partij in de volgende wedstrijd.

Op de proeven van de Short Rally van de Monteberg mogen we ook een nieuwe piloot verwelkomen. Mirando Dewilde zal namelijk Bjorn Claeys vervangen in het Pevatec Team.

Afspraak op zondagmorgen om 8:00u op het gezellige Sint Medardusplein te Wijtschate waar de deelnemers 4x KP Monteberg en 3x KP Busseboom voorgeschoteld krijgen. Rond 17:00u, na ongeveer 58 wedstrijdkilometers, kennen we dan de winnaar.

Een ding staat vast, het zal er weer spannend aan toe gaan bij de Clio’s.

Klassement na de Rallye des Ardennes:

1. Tordeurs Corentin 22,50 punten; 2. Daco Alain 16,25 punten; 3. Nandrin Eric 12 punten; 4. Conard David 10 punten; 5. Verhulst Mats 7,50 punten.

Rally van Hannuit 2026 opent ASAF-seizoen met 57ste editie
BRC
De krijtlijnen van het Kroon-Oil BRC 2026
Rallye B-Short de la L'homme afgelast
Clio 2 Rally Challenge opnieuw op de kalender in 2026
BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally
VAS
Rally van Staden opent tweede seizoenshelft
BRC
Mats Performance M-Cup: Munhowen oppermachtig, Boulat dicht bij titel
VAS
Rallysprint van Lubbeek: terug van weggeweest