Sommige teams hebben alles al in kannen en kruiken. Bij andere teams worden de laatste details ingevuld. Zo ook bij Stijn Pacolet. De plannen zijn gemaakt. De laatste details worden ingevuld.

“De plannen voor 2017 zijn er,” aldus Stijn Pacolet. “Maar er zijn nog een paar details die we verder moeten afwerken. Het is de bedoeling om in 2017 de strijd aan te gaan in de Ford Fiesta Sport Trophy. En dit samen met Cederique Baeten. Zonder hem zou dit allemaal niet mogelijk zijn.”

Vorig jaar stond je aan de start van de Rally van Haspengouw. Wordt dit ook jullie eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen?

Stannic_animatie
RT1

“Het is inderdaad de bedoeling om in de Rally van Haspengouw van start te gaan. Het is immers onze thuiswedstrijd en die wil je natuurlijk niet missen. We zijn er wel nog niet uit met welke Ford Fiesta we er van start gaan. Wanneer we de laatste details ingevuld hebben, komen we naar buiten met meer nieuws,” besluit Stijn Pacolet.

63ste OVV
BRC
BRC
East Belgian Rally - Spektakel en spanning verzekerd in de Oostkantons
BRC
63ste A&D Omloop van Vlaanderen - Veel outsiders willen favoriet Maxime Potty verrassen
BRC
Freddy Loix wint voor de tweede keer op rij de Aarova Rally
BRC
63ste A&D Omloop van Vlaanderen – Inschrijven aan voordeeltarief loopt ten einde
BRC
TAC Rally - Benoit Verlinde boekt een leerrijke overwinning
BRC
TAC Rally - PJ Maeyaert klopt Paul Lietaer in de sprint
BRC
Maxime Potty wint 48ste TAC RAlly
BRC
TAC Rally - Sterke affiche in BRC Masters
BRC
HBRC - TAC Rally - Paul Lietaer wil de BMW's weer verslaan
BRC
JBRC - TAC Rally - Duel der Clio's, met Maxim Decock als outsider
X