Op zes weken van de start van de Spa Rally schakelt DG Sport de hogere versnelling in! De deelnemers en toeschouwers zullen tijdens het weekend van 18 en 19 maart in de watten worden gelegd, en daarvoor kan het organisatieteam rekenen op de steun van een eersteklas partner.

210X297H_SR_16

Renault levert immers de wagens voor de organisatie: “We zijn heel blij en trots dit partnership met Renault België-Luxemburg te kunnen aankondigen”, stelt Christian Jupsin, baas van de structuur uit Theux. “Renault heeft enkele belangrijke pagina’s van de autosportgeschiedenis geschreven, en al zeker in de rallysport. Er was de Dauphine 1093, de R8 Gordini, de 5 Turbo en uiteraard de legendarische Alpine-Renault, die bij het eerste wereldkampioenschap in 1973 de titel wist te veroveren.”

FJ_CLIO_CONDROZ_15_ok

JG1_2100 okRenault maakt ook deel uit van de wedstrijd: naast de inbreng op organisatorisch vlak zal lokale concessiehouder EMOCAR (Verviers, Trois-Ponts en Basse Meuse) net zoals in de Condroz van vorig jaar ook de Clio R3T van Florian Jupsin ondersteunen. De Clio met het nummer 21 zal ook in de kleuren van populaire RTBF-zender Classic 21 staan. Bovendien zal EMOCAR in het ‘Dealer’s Village‘ het gamma personenwagens en bedrijfsvoertuigen van het merk tentoonstellen.

BRC
Stefaan Notredame mikt op vierde finish op rij in de Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally 2026 - wereldtoppers dagen Belgische specialisten uit
BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally
BRC
Koen Wauters wil in TAC Rally vooral kilometers maken
BRC
TAC Rally in Tielt keert terug naar Divisie 1 met sterk startveld