Drie jaar geleden bouwde Nick Toorré een BMW E30. Met deze BMW werd in 2014 de VAS kampioenstitel behaald in divisie 3. Eigenlijk was het de bedoeling om het BK historic te rijden. Maar omdat de wagen geen startrecht kreeg werden de plannen gewijzigd. Ondertussen bouwt Nick Toorré aan andere wagen.

DSC_0762

“Ja we zijn bezig met de opbouw van een Ford Sierra Cosworth 2WD Group A. Althans dat proberen we toch, de opbouw van de 4-deurs Cosworth group A is zeer prijzig. De bedoeling is om dit jaar VAS historic te rijden. Volgend jaar, als het budget het toelaat, wil ik dan het BK historic rijden.” zegt Nick Toorré.

1899149_10206454322251026_1921061337_n“De Sierra ben ik aan het opbouwen omdat ik eens een topwagen wil om te kunnen meestrijden. Dit jaar wil ik er alvast voor zorgen dat de ophanging en de remmen top zijn. Waarschijnlijk gaat er niet genoeg budget over zijn om de motor dit jaar onder handen te nemen. We proberen de wagen tegen mei klaar te hebben. Daarna rijden we een viertal, misschien iets meer, kleinere rally’s om de wagen verder op punt te zetten. Na het seizoen gaan we dan de motor onderhanden nemen met de bedoeling om daarna optimaal aan de start te komen van het BK historic.” besluit Nick Toorré

 
Verder kunnen we nog vertellen dat de service in eigen handen is.

De sponsors blijven het team trouw. Ook de volgende jaren kan Nick Toorré op steun rekenen van onder meer Jurgen Coeman sanitair, Met-Co metaalconstruties, Dent Repair hagelschade, De Schouwveger, TM-shine carcleaning, Chapist enz

BRC
Bastien Rouard domineert Rallye des Ardennes en pakt eerste BRC-zege
BRC
Jos Verstappen opnieuw favoriet in Rallye des Ardennes
BRC
Rally van Haspengouw 2026: Verstappen, Potty, Loix en Lefebvre op voorlopige deelnemerslijst
Rally van Hannuit 2026 opent ASAF-seizoen met 57ste editie
BRC
De krijtlijnen van het Kroon-Oil BRC 2026
Rallye B-Short de la L'homme afgelast
Clio 2 Rally Challenge opnieuw op de kalender in 2026
BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally