Armand Fumal rijdt al enkele jaren met een Citroën DS3 R3T uit de ateliers van Caren Burton. Vandaag stuurde hij enkele foto’s de wereld in van een in opbouw zijnde DS3 R5. Armand Fumal gaf ons hierbij een woordje uitleg. Als extraatje mogen we jullie ook een preview geven van de livery van de nieuwe DS3 R5.

 

Spa_2015_030Naast de DS3 R5 van Dilley wordt er momenteel bij Burton Racing nog een volledig nieuwe DS3 R5 gebouwd, geheel volgens de 2016 specificaties. Het is de bedoeling om de wagen klaar te krijgen voor de Spa Rally. Dit zal een echter hele klus worden. Er is nog een hele weg af te leggen. Volgens Armand Fumal heeft men nog 400 uren werk voor de boeg.

Hoofdsponsor blijft Cybernet. Ook Jean-Louis Hottelet is er in 2016 bij om de nota’s te lezen.

Op de voorlopig programma staan de Spa Rally, eventueel Ypres Rally en de East Belgian Rally. Verder zal Armand Fumal ook WRC2 rijden in de Rally van Duitsland en de Rally van Spanje. Momenteel bekijkt Armand Fumal of hij nog WRC2 rally’s kan toevoegen.

Hieronder kan je ook reeds de livery van de wagen bekijken. Het is wachten tot het officiële persbericht om te weten of deze nog wijzigt.

 
12620690_10153240395457343_53335105_o

BRC
Mechanische problemen halen Thomas Martens uit het klassement in Ieper
BRC
Stéphane Lefebvre scoort hattrick na meesterlijke aanval in de regen
BRC
Stefaan Notredame mikt op vierde finish op rij in de Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally 2026 - wereldtoppers dagen Belgische specialisten uit
BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally