Sommige teams hebben alles al in kannen en kruiken. Bij andere teams worden de laatste details ingevuld. Zo ook bij Stijn Pacolet. De plannen zijn gemaakt. De laatste details worden ingevuld.

“De plannen voor 2017 zijn er,” aldus Stijn Pacolet. “Maar er zijn nog een paar details die we verder moeten afwerken. Het is de bedoeling om in 2017 de strijd aan te gaan in de Ford Fiesta Sport Trophy. En dit samen met Cederique Baeten. Zonder hem zou dit allemaal niet mogelijk zijn.”

Vorig jaar stond je aan de start van de Rally van Haspengouw. Wordt dit ook jullie eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen?

“Het is inderdaad de bedoeling om in de Rally van Haspengouw van start te gaan. Het is immers onze thuiswedstrijd en die wil je natuurlijk niet missen. We zijn er wel nog niet uit met welke Ford Fiesta we er van start gaan. Wanneer we de laatste details ingevuld hebben, komen we naar buiten met meer nieuws,” besluit Stijn Pacolet.

BRC
Mechanische problemen halen Thomas Martens uit het klassement in Ieper
BRC
Stéphane Lefebvre scoort hattrick na meesterlijke aanval in de regen
BRC
Stefaan Notredame mikt op vierde finish op rij in de Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally 2026 - wereldtoppers dagen Belgische specialisten uit
BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally