RVdz_2015_DSC_0821
In 2015 behaalde Andy Dewallef de junior titel met de Renault Twingo R1, de wagen waar Kjell Vandenberghe mee rijdt dit seizoen. Tijdens de laatste BRC wedstrijd van vorig jaar zagen we Andy Dewallef reeds aan het werk met de Opel Adam R2. Ook in 2016 zal dit zijn strijdwapen zijn.

Het plan voor 2016 is om het Belgisch kampioenschap te rijden met de Opel Adam R2. Net zoals in 2015 zal ook nu Philippe Rasdolsky de nota’s lezen” laat Andy Dewallef weten. “We hopen alle BRC manches te rijden. Het is echter nog een beetje te vroeg om dit te bevestigen. Het vraagt immers een goede organisatie om alles te combineren met mijn studies”

RDCZ_2015_016_4De Opel Adam R2, nog steeds onderhouden door Benoit Blaise, zal er hetzelfde uitzien als in de Condroz mits enkele extra partners. Lucien Simon blijft hoofdsponsor van het team. Verder blijven ook Yacco, Carrosserie-garage DEWALLEF en black sun heating het team trouw.

Andy Dewallef klint alvast ambitieus. “In eerste instantie gaan we de wagen op punt stellen om me daarna te kunnen meten met de andere R2 piloten. Daarna wil ik zo snel mogelijk evalueren met als doel om zeer mooie resultaten neer te zetten.”

BRC
Mechanische problemen halen Thomas Martens uit het klassement in Ieper
BRC
Stéphane Lefebvre scoort hattrick na meesterlijke aanval in de regen
BRC
Stefaan Notredame mikt op vierde finish op rij in de Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally 2026 - wereldtoppers dagen Belgische specialisten uit
BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally