Tijdens de 48ste editie van de Sezoensrally, de derde manche van het Youngtimer BRC, kwamen drie teams aan de start. Het was uiteindelijk Jo Muylle die op de typische maaskiezel de overwinning naar zich toe trok. Voor Muylle werd het een dag om nooit te vergeten: voor het eerst reed hij met een Subaru Impreza, zijn droomwagen.

“Subaru is altijd mijn lievelingsmerk geweest in de rallysport,” vertelde een enthousiaste Jo Muylle na afloop. “Dat typische geronk van de boxermotor, vooral bij het terugschakelen, geeft me kippenvel. Machtig! En er is niets plezanter dan rijden met een 4×4 op onverhard.” De Subaru Impreza, gehuurd bij XLT, bleek de perfecte match op het uitdagende parcours in Bocholt. Muylle eindigde uiteindelijk als 21ste algemeen, ondanks een spannend moment in de slotfase toen een schokdemper het begaf.

Grote uitdager Dirk Ceyssens moest met zijn Toyota Celica GT-Four vroegtijdig opgeven wegens een technisch defect. Ook streekrijder Eddy Buntinx haalde de finish niet: hij moest in de slotfase zijn Citroën Saxo aan de kant zetten voor het oog van het thuispubliek.

Rally van Hannuit 2026 opent ASAF-seizoen met 57ste editie
BRC
De krijtlijnen van het Kroon-Oil BRC 2026
Rallye B-Short de la L'homme afgelast
Clio 2 Rally Challenge opnieuw op de kalender in 2026
BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally
VAS
Rally van Staden opent tweede seizoenshelft
BRC
Mats Performance M-Cup: Munhowen oppermachtig, Boulat dicht bij titel
VAS
Rallysprint van Lubbeek: terug van weggeweest