RT_xxl

 

Tijdens de Sezoensrally moest Stefaan T’Joens, na drie kwart wedstrijd, de handdoek in de ring gooien. Met zijn Renault Mégane was hij net terug opgeklommen naar een mooie derde plaats in het criterium.  

“De oliedrukleiding van de turbo was losgekomen. Hierdoor begon de turbo vuur te vatten,” verklaart Stefaan zijn opgave. “Gelukkig hebben we het tijdig kunnen blussen.”

Daags nadien staat het team aan de start van de Rally van Doornik. Stefaan start er voor het eerst met zijn nieuw aangekochte EVO X.

“In Doornik starten we inderdaad voor het eerst met de EVO X. Nadat we de wagen aangekocht hebben, hebben we beroep gedaan op van den Heuvel om de volledige mechaniek te vernieuwen,” aldus Stefaan.

RT1
VAS
Topbezetting voor de Rally van Wallonië
BRC
Winst voor Jeroen Catelin in BRC Trophy na vlekkeloze TAC Rally
BRC
TAC Rally levert winst op voor Dobbelaere in Histo Cup
BRC
Adrian Fernémont maakt zijn comeback in de Rallye de Wallonie
BRC
Stefaan T’joens laat geen steken vallen in 50ste TAC Rally
BRC
Cédric De Cecco met Porsche 992 Rally GT in meerdere manches van het BRC
BRC
Spektakel en pech in de 50ste TAC Rally
BRC
Team Godrive triomfeert in 50ste TAC Rally
BRC
Benoit Verlinde toont het potentieel van de Renault Clio Rally3 met winst in Divisie 2 van de TAC Rally
BRC
Vincent Verschueren heerst van begin tot eind in jubileumeditie TAC Rally
X