Als Romain Delhez op een deelnemerslijst staat, verwacht je bijna automatisch dat er Opel Adam achter zijn naam staat. Al bijna vier volledige seizoenen rijdt hij nu met een Opel Adam. In de 44ste Rallye du Condroz pakt hij echter uit met een hele andere wagen. Namelijk de ex-Weijs BMW 130i uit de stallen van Schmid Racing, ook gekend als ‘The Beast’.

Met de Opel Adam Cup boekt Romain dit jaar mooie resultaten in de ADAC Opel Rallye Cup, een competitie waar ook Grégoire Munster aan deelneemt. Daarnaast bewees hij ook dat hij met de Opel Adam R2 zijn mannetje kan staan. Zo finishte hij dit jaar als eerste junior in de Spa Rally op een 6de plaats algemeen.

In de Condroz rally start Romain Delhez echter niet met de Opel Adam. Hij heeft een akkoord afgesloten met Schmid Racing om te starten met de ex-Snijers, ex-Weijs BMW 130i. “Alles is rond,” laat hij ons weten. “We hebben beide ons akkoord gegeven. Enkel de handtekening moet nog geplaatst worden.”

BRC
Bastien Rouard domineert Rallye des Ardennes en pakt eerste BRC-zege
BRC
Jos Verstappen opnieuw favoriet in Rallye des Ardennes
BRC
Rally van Haspengouw 2026: Verstappen, Potty, Loix en Lefebvre op voorlopige deelnemerslijst
Rally van Hannuit 2026 opent ASAF-seizoen met 57ste editie
BRC
De krijtlijnen van het Kroon-Oil BRC 2026
Rallye B-Short de la L'homme afgelast
Clio 2 Rally Challenge opnieuw op de kalender in 2026
BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally