De East Belgian Rally geldt ook voor het ONRK (Open Nederlands Rally Kampioenschap). Er werden dan ook enkele toppers uit Nederland aan de start verwacht. Hermen Kobus pakte echter de titel al in de Hellendoorn Rally en ziet af van deelname in Sankt Vith. En ook Bob de Jong lijkt niet te kunnen deelnemen omwille van persoonlijke redenen. Het lijkt er dan ook op dat we geen extra toppers uit Nederland aan de start krijgen.

Niet getreurd echter. Met 11 R5 wagens, 5x Porsche 997 GT3 en 2 WRC’s krijgen we bij de moderne een deelnemersveld aan de start, waarvoor de organisatoren vooraf zeker getekend hadden. Verder is het ook uitkijken naar het debuut van Stephan Hermann in de nieuwe Fiat Punto S1600. En Guino Kenis haalt opnieuw de Mini van stal.

RallyTime animated
63ste OVV

Ook bij de historics ziet het er goed uit. Ook het criterium kan met bijna 40 deelnemers op veel interesse rekenen. Later meer details.

De inschrijvingen sluiten op 23 september om 12:00.

RT1
BRC
VAS
Wout Coopman tankt zelfvertrouwen in Hemicuda Rally
BRC
East Belgian Rally - Spektakel en spanning verzekerd in de Oostkantons
BRC
63ste A&D Omloop van Vlaanderen - Veel outsiders willen favoriet Maxime Potty verrassen
BRC
Freddy Loix wint voor de tweede keer op rij de Aarova Rally
BRC
63ste A&D Omloop van Vlaanderen – Inschrijven aan voordeeltarief loopt ten einde
BRC
TAC Rally - Benoit Verlinde boekt een leerrijke overwinning
BRC
TAC Rally - PJ Maeyaert klopt Paul Lietaer in de sprint
BRC
Maxime Potty wint 48ste TAC RAlly
BRC
TAC Rally - Sterke affiche in BRC Masters
BRC
HBRC - TAC Rally - Paul Lietaer wil de BMW's weer verslaan
X