RT_xxl

Tijdens de eerste rally’s kwamen er enkele technische problemen boven gedreven. Ontelbare uren werk heeft het team in de Porsche 996 GT3  gestopt. Werk dat uiteindelijk beloond werd. Sinds de Short Rally van Kasterlee rijdt de Porsche perfect.

Tijd om de livery van de wagen een update te geven. Deze nieuwe livery kan je op 10 september reeds bewonderen op de 2de memorial Rally van Looi.

Wanneer het budget rond geraakt, start Johan Dekens twee weken later in de East Belgian Rally. Wil jij je bedrijf in de kijker zetten? Dat kan door publiciteit van je bedrijf op de Porsche 996 GT3, een wagen die steeds tot de verbeelding spreekt van de toeschouwers. Contacteer Johan via info@autosdekens.be voor meer info.

RT2
BRC
BRC
TAC Rally levert winst op voor Dobbelaere in Histo Cup
BRC
Adrian Fernémont maakt zijn comeback in de Rallye de Wallonie
BRC
Stefaan T’joens laat geen steken vallen in 50ste TAC Rally
BRC
Cédric De Cecco met Porsche 992 Rally GT in meerdere manches van het BRC
BRC
Spektakel en pech in de 50ste TAC Rally
BRC
Team Godrive triomfeert in 50ste TAC Rally
BRC
Benoit Verlinde toont het potentieel van de Renault Clio Rally3 met winst in Divisie 2 van de TAC Rally
BRC
Vincent Verschueren heerst van begin tot eind in jubileumeditie TAC Rally
BRC
Jobfixers vindt oplossing voor TAC Rally na ziekte van PJM Cracco
BRC
Shakedown 50ste TAC Rally
X