Het SRP Racing team zakte afgelopen weekend af naar Wervik. Er werd deelgenomen aan de 42ste Woodstoxx Motul Rally van Wervik met als doel het afstellen van de ophanging van de Nissan 350Z.

RT_Wervik2016-1547

“We hebben onze doelstelling, het testen van de ophanging, gehaald. De ophanging van de Nissan 350Z stond op de Nederlandse wegen afgeregeld, verre van ideaal voor de Belgische wegen,” laat Stefan Van Craenenbroeck  ons weten.

“Het was 10 jaar geleden dat ik nog aan de start stond in Wervik. En dat heb ik gemerkt aan mijn bochtensnelheid. Daar moet ik zelf wat aan werken. Wat betreft de Nissan 350Z, daar hebben we nog een klein probleempje met de remmen. Maar dat lossen we zeker op tegen onze volgende rally, de Shortrally van Kasterlee.”

BRC
Mechanische problemen halen Thomas Martens uit het klassement in Ieper
BRC
Stéphane Lefebvre scoort hattrick na meesterlijke aanval in de regen
BRC
Stefaan Notredame mikt op vierde finish op rij in de Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally 2026 - wereldtoppers dagen Belgische specialisten uit
BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally