De eerste 5 wedstrijden van 2016 werkte Kjell Vandenberghe, samen met Lisa De Deyne,   af bij de juniors in het Belgian Rally Championship. De volgende wedstrijd op de agenda van rallyteam Vandenberghe zal echter in het VAS kampioenschap betwist worden.

RT_Sezoens-Kjell

Volgende week starten we in de Rally van Wervik, met onze Renault Twingo R1, voor de eerste keer in een VAS wedstrijd.  Met de Twingo rijden we terug in de klasse 2C, waarin ik vorig jaar reed met mijn Citroën Saxo,” aldus Kjell Vandenberghe. “Voor deze rally zal niet Lisa De Deyne co zijn, maar wel Tjorven Gouwy. Tjorven zat vorig jaar al naast me in het rechterzitje tijdens de TBR Rally.

Natuurlijk hoop ik om te winnen in de klasse 2C. Ik weet van vorig jaar dat de concurrenten in de klasse 2C niet van de poes zijn. Dus we zullen ons zeker moeten bewijzen. Na de Rally van Wervik zal je mij terug aan het werk zien in de Kenotek Ypres Rally met opnieuw Lisa De Deyne naast mij,” besluit Kjell.

BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally
BRC
Koen Wauters wil in TAC Rally vooral kilometers maken
BRC
TAC Rally in Tielt keert terug naar Divisie 1 met sterk startveld
BRC
Bastien Rouard domineert Rallye des Ardennes en pakt eerste BRC-zege
BRC
Jos Verstappen opnieuw favoriet in Rallye des Ardennes