Het DEGRO Rallyteam moet helaas forfait geven voor de ORC Rally van komende zondag. “Toen we deze week de wagen aan het klaarzetten waren is een elektronisch probleem opgedoken,” vertelde een ontgoochelde copiloot.

De afgelopen dagen werd intensief gezocht om dit probleem te kunnen oplossen, maar dit bleek zo goed als onmogelijk. “Starten was een optie, maar de kans dat we de electronica en de motor verder beschadigen is te groot.” aldus Fredericq Delplace. ’Samen met hoofdsponsor Degro hebben we beslist om niet te starten en eerst het probleem ten gronde aan te pakken.”

Uiteraard is dit heel frusterend voor piloot en copiloot. “Maar het perfectionisme van het team van Delplace zal in de toekomst zeker beloond worden. Gisteren had ik het wat moeilijk om het forfait te aanvaarden, maar deze morgen ben ik al gaan helpen met Fredericq in de garage om zo snel mogelijk een competitieve Porsche klaar te krijgen…” besluit copiloot Arne Bruneel.

RT_RSVM_2016_JV_276

BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally
VAS
Rally van Staden opent tweede seizoenshelft
BRC
Mats Performance M-Cup: Munhowen oppermachtig, Boulat dicht bij titel
VAS
Rallysprint van Lubbeek: terug van weggeweest
BRC
Hattrick voor Notredame: 3x op rij de finish gehaald in Ypres Rally
BRC
Lefebvre showt zijn wereldklasse in de 60ste Ardeca Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally - Paddon opgejaagd door Loix en Lefebvre
BRC
Jos Verstappen opent sterk met snelste tijd in Qualifying Stage van Ardeca Ypres Rally