Met de Boucles Claviéroises hebben we reeds de eerste rally op Belgisch grondgebied gehad. Binnen 2 weken start ook het Belgisch kampioenschap in Haspengouw. En 2 weken later is Moorslede de gastheer voor de start van het VAS kampioenschap. Ook Cris Algoedt kijkt er naar uit om aan het nieuwe seizoen te kunnen beginnen. Al zal Cris nog een 55 dagen moeten wachten om de Danneels BMW 1M de sporen te geven.

De ondertussen vertrouwde BMW 1M Coupé zal weer te bewonderen zijn in de kleuren van Danneels. “Dit jaar kunnen we terug rekenen op “immo Danneels” als hoofdsponsor van onze wagen. Zo blijft de auto er terug jong, sportief en dynamisch uitzien wat ook direct het bedrijf typeert.” laat Cris ons weten.

opname zonder titel-3623

Het programma dat Cris Algoedt in 2016 wil rijden bestaat uit 2 BRC wedstrijden, 5 VAS wedstrijden en 1 ASAF wedstrijd:

  • TAC Rally
  • ORC Canal Rally
  • Rally van Wervik
  • TBR Rallysprint
  • Boucles Chevrotines
  • Rally van Staden
  • Omloop van Vlaanderen
  • Hemicuda Rally

Cris laat verder weten dat zijn vaste co-piloot Danny De Busschere er dit jaar niet altijd bij zal zijn: “Dit seizoen zal Danny maar enkele wedstrijden de nota’s lezen wegens privé redenen. Bij deze, wie zich geroepen voelt om eens de 1M in goede banen te leiden kan contact opnemen via privé bericht op Facebook.”

Zie jij het zitten om plaats te nemen in het rechterzitje van de BMW 1M Coupé? Wanneer je op deze link klikt kom je alvast terecht op de FB pagina van Cris.

BRC
Mechanische problemen halen Thomas Martens uit het klassement in Ieper
BRC
Stéphane Lefebvre scoort hattrick na meesterlijke aanval in de regen
BRC
Stefaan Notredame mikt op vierde finish op rij in de Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally 2026 - wereldtoppers dagen Belgische specialisten uit
BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally