De interesse in de Kempenrally is groot. Zowel bij het publiek als bij de vrijwilligers. En ook de interesse van de deelnemers blijft niet uit. Omdat de organisatoren ook reeds inschrijvingen ontvangen hebben uit het buitenland is de website www.kempenrally.be nu in drie talen beschikbaar.  Daarnaast kan men ook een One Day Event Pass aanvragen vanop de website. Een mooie inspanning van de organisatoren.

De afgelopen weken werd door de organisatie hard gewerkt om van de Kempenrally opnieuw een topevenement te maken met de grandeur van weleer. De zes verschillende klassementsproeven staan inmiddels op punt en het veiligheidsboek werd goedgekeurd door de RACB. Twee klassementsproeven worden in thuisbasis Turnhout georganiseerd, waar tevens ook het podium aan de Grote Markt wordt ingericht. Verder trekken we naar de gemeentes Rijkevorsel en Lille die telkens één proef voor hun rekening nemen en steken we net de Nederlandse grens over naar de gemeente Baarle-Nassau waar ook twee proeven werden uitgetekend.

Vele vrijwilligers meldden zich reeds aan om deze volbloed Kempische regularitywedstrijd mee in goede banen te leiden. We zijn blij met de interesse van het brede publiek en de media die al de nodige aandacht besteedde aan de Kempenrally en dit ook de komende weken zeker nog zal blijven doen. De inschrijvingen lopen ondertussen vlot binnen. Zo kunnen we reeds melden dat niet enkel deelnemers van over de taalgrens, maar tevens ook uit het buitenland hun inschrijving al hebben binnen gestuurd. Voor deze deelnemers is het handig te weten dat onze website nu in drie talen operationeel is (Nederlands – Frans – Engels) en dat het particulier reglement nu in deze drie talen beschikbaar is.

Belangrijk voor de deelnemers aan de klasse met gemiddelde 60km/u, dewelke niet beschikken over een RACB licentie, is dat zij ook een One Day Event Pass kunnen aanvragen via de deelnemerspagina op de website www.kempenrally.be.

BRC
Mechanische problemen halen Thomas Martens uit het klassement in Ieper
BRC
Stéphane Lefebvre scoort hattrick na meesterlijke aanval in de regen
BRC
Stefaan Notredame mikt op vierde finish op rij in de Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally 2026 - wereldtoppers dagen Belgische specialisten uit
BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally