Het team zal dit weekend zijn thuisbasis in Sankt Vith niet verlaten om de beide Hyundai i20 N Rally2 in Bocholt voor de derde manche van het Belgian Rally Championship in te zetten.

Na recente deelnames aan de Rally van Wallonië en de Monteberg Rally zal Lifelive Motorsport niet aan de start van de Sezoensrally verschijnen. “De Sezoensrally stond op het programma van Tom Rensonnet”, aldus Raphaël de Borman, Managing Director, “maar in onderling overleg met Tom hebben we beslist om deze manche over te slaan. We weten in welke budgettaire context Tom zich bevindt en we willen hem optimaal begeleiden om te tonen wat zijn potentieel is. We moeten begrijpen wat de oorzaak is van de problemen die zijn progressie in Namen in de weg stonden. We werken samen met Hyundai Motorsport aan dat gegeven, dat intussen is opgelost, maar de timing laat ons niet toe om voor de Sezoens een testsessie in goede omstandigheden te organiseren. Tijdens de Rally van Wallonië heeft Tom bewezen dat hij het tempo kan opvoeren om vooraan mee te strijden en we zullen er alles aan doen om dat te ook in concreto te brengen.”

Wat Niels Reynvoet en zijn copiloot Kris D’alleine betreft, werd de balans na de Monteberg Rally opgemaakt. “Laten we eerlijk zijn, de resultaten stroken niet met de verwachtingen – noch van ons, noch van Niels en zijn partners. We bevinden ons in een bepaalde budgettaire context en daarom kiezen we ervoor om de situatie in alle rust te analyseren vooraleer we bepalen hoe we de rest van het kampioenschap aanpakken”, vervolgt Raphaël. “Elk team kent periodes van succes en periodes die moeilijker zijn – dat hoort bij de sport. Wat mij tevreden stemt, is dat ik kan rekenen op een getalenteerd team. Onze relatie met Hyundai Motorsport is ook sterk en ik twijfel er niet aan dat we de kwaliteit van hun product dit seizoen kunnen tonen.”

BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally
VAS
Rally van Staden opent tweede seizoenshelft
BRC
Mats Performance M-Cup: Munhowen oppermachtig, Boulat dicht bij titel
VAS
Rallysprint van Lubbeek: terug van weggeweest
BRC
Hattrick voor Notredame: 3x op rij de finish gehaald in Ypres Rally
BRC
Lefebvre showt zijn wereldklasse in de 60ste Ardeca Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally - Paddon opgejaagd door Loix en Lefebvre
BRC
Jos Verstappen opent sterk met snelste tijd in Qualifying Stage van Ardeca Ypres Rally