RT_xxl

In de Rallye des Ardennes, onderdeel van het Kroon-Oil Belgian Rally Championship Divisie 2, kunnen zaterdag ook punten worden gescoord voor het Junior BRC. Door het afwezig zijn van leider Lander Depotter, winnaar van de Rally van Haspengouw, krijgt Lény Cols de kans om de leiding over te nemen met zijn Renault Clio Rally5.

Toch is Cols niet de grote favoriet. Corentin Fiasse komt aan de start met zijn Peugeot 208 Rally4, op papier de snelste auto van het veld. Fiasse eindigde vorig seizoen al als derde in klasse RC4. Ook de tijden van de 26-jarige Valentin Dozot, de jongere broer van Corentin, zijn interessant. Valentin start met een Peugeot 208 R2.

Op de snelle proeven van de Rallye des Ardennes zal Lény Cols alles uit zijn Clio Rally5 moeten halen om Depotter van de top te verdrijven. In RC5 gaat hij de strijd aan met Thyrsa Eertmans, de jonge pilote van het RACB National Team, die voor het eerst het parcours van de Rallye des Ardennes verkent. In 2023 won ze de 2WD Trophy in Dinant als copilote van Christiaan Spelmans.

Tussenstand Junior BRC:
L. Depotter 25
L. Cols 18
Th. Eertmans 15

RT2
KAMV
BRC
Hattrick voor Notredame: 3x op rij de finish gehaald in Ypres Rally
BRC
Lefebvre showt zijn wereldklasse in de 60ste Ardeca Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally - Paddon opgejaagd door Loix en Lefebvre
BRC
Jos Verstappen opent sterk met snelste tijd in Qualifying Stage van Ardeca Ypres Rally
BRC
Internationale en Belgische toppers in jubileumeditie Ardeca Ypres Rally
BRC
Dani Sordo met Porsche 992 Rally GT in Ardeca Ypres Rally
BRC
Snijers stapt over naar Porsche 992 Rally GT voor Ardeca Ypres Rally
VAS
Genummerde deelnemerslijst Rally van Wervik
VAS
Huygelier aan de nota’s bij Verschueren in Subaru Gr.A
BRC
Niels Reynvoet kiest voor Citroën C3 Rally2
X