Nikolay Gryazin maakt zijn opwachting in de Condroz Rally. Met negen podiumplaatsen in het WRC2 en een eerder uitgeblonken te hebben in het ERC kunnen we gerust stellen dat de favorieten voor de eindoverwinning er een te duchten concurrent bijkrijgen.

Nikolay Gryazin, geboren in een familie van rallyrijders, trainde op het circuit voordat hij zich toelegde op de rallysport. Eerst in Oost-Europa en vervolgens in het ERC, waar hij vier overwinningen behaalde en in 2018 werd gekroond tot Europees Junior Kampioen. Vervolgens debuteert hij in 2019 in het WRC. Dit jaar won Gryazin het WRC2 in Sardinië. In Ieper werd hij vijfde in de categorie. Het Nederlandse team Wevers Sport zal aanwezig zijn om hem zeer professioneel van dienst te zijn.

Nikolay Gryazin zal het parcours met zijn zeer specifieke omstandigheden snel onder de knie moeten krijgen wil hij meespelen voor de overwinning.

RT1
RallyTime animated

Ander goed nieuws is de aanwezigheid van Jos Verstappen aan het stuur van een Citroën C3 Rally 2 van DG Sport. De vader van Max wordt bijgestaan door de winnaar van vorig jaar, Renaud Jamoul. De ervaring van de copiloot zal waardevol zijn voor de Nederlander en moet Verstappen in staat stellen om mee te strijden in de top van de wedstrijd. DG Sport brengt vier Citroën C3’s aan de start: Stéphane Lefebvre, Jos Verstappen, Maxime Potty en Roger Hodenius.

RallyTime animated
BRC
BRC
HBRC - Thomas Carlier bevestigt zijn titelambities
BRC
Jos Verstappen domineert de 71ste Rallye des Ardennes
VAS
Voorbeschouwing Short Rally van Moorslede 2025
BRC
Drie Ford Escorts gaan de strijd aan in de Rallye des Ardennes
BRC
JBRC: Fiasse favoriet in Rallye des Ardennes, maar Cols kan de leiding grijpen
VAS
Genummerde deelnemerslijst Short Rally van Moorslede 2025
BRC
Rallye des Ardennes - Jos Verstappen mikt op tweede zege op rij
BRC
Rallye des Ardennes trapt Kroon-Oil BRC Divisie 2 af
Rallye de Hannut: Stampaert triomfeert na spannende strijd tussen Rally2’s en GT3’s
VAS
Inschrijvingen Short Rally van Moorslede
X