Naar aanleiding van de verspreiding van het ‘Covid-19-virus’, beter gekend als Corona-virus, heeft de Vlaamse minister Weyts het advies geformuleerd om alle sportorganisaties en wedstrijden (indoor en outdoor) af te gelasten tot 31 maart.

De VAS moet hier ook zijn maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen en de Raad van Bestuur heeft hierbij beslist dat alle wedstrijden, georganiseerd binnen de VAS, zullen worden geannuleerd en dit tot 31 maart 2020.

63ste OVV
BRC

We beseffen hierbij dat het voor de organiserende clubs en alle betrokken partijen geen aangename beslissing is, maar de federatie heeft ook haar taak binnen onze maatschappij en daar onze evenementen altijd een aantal mensen samenbrengt, jong en oud, is het risico te groot om bij een van onze evenementen het virus verder te laten verspreiden.

De Raad van Bestuur zal de situatie verder opvolgen.

Stannic
RT2
VAS
TN-Motorsport - Short Rally van Moorslede 2023
BRC
Maxime Potty verstevigt zijn leidersplaats met winst in de South Belgian Rally
Damien Strobbe ruilt Opel Corsa in voor Renault Clio
6 Uren van Kortrijk is allerlaatste wedstrijd GoDrive team
VAS
Kampioenschap wordt beslist in Regularity van Zuid-Limburg
VAS
6de Rally van Zuid - Limburg
BRC
DG Sport Compétition viert zijn titel tijdens de Spa Rally
BRC
Condroz Rally - Pieter-Jan Maeyaert oppermachtig met de BMW M3 E30
BRC
2WD Trophy - De Fina domineert in Condroz Rally, T'Joens neemt de leiding in kampioenschap
BRC
Condroz Rally - Verstappen wint, Jimmy D'hondt kampioen
X