RT_xxl

RV-Haspengouw-Z-17

Op de laatste KP vrijdagavond verloor het duo Princen-Kaspers twee minuten tijd ten opzichte van zijn concurrenten. De Limburger kreeg tijdens die KP de gele vlag te zien en nam dan ook gas terug. Zijn concurrenten kregen deze vlag echter niet te zien. Achteraf werd de tijd van Kris Princen gecorrigeerd waardoor de achterstand op Kevin Abbring gereduceerd werd tot 32 seconden.

Op de eerste KP van zaterdag was Princen 18 seconden sneller. Hierdoor kwam hij op 14 seconden van de leider. Op de volgende KP Rochelinval – Fosse waren de rollen echter omgedraaid. Hier nam Abbring opnieuw een bonus van 27 seconden. Het tijdsverschil tussen de twee kemphanen op KP7 beperkte zich tot 3 seconden in het voordeel van Abbring. Op de laatste KP van de eerste lus, Sassor – Tiege – La Clementine 1, was het dan weer aan Princen. Hij nam een kleine 24 seconden terug en staat nu op 20 seconden van de leider Abbring.

Ondertussen moesten al heel wat tenoren opgeven of werden ze achteruit geslagen in het klassement. Cherain volgt op 1:06 van de leider. De Demaerschalk staat op plaats 4 op 3:02 met in zijn zog Debackere op 3:06. Nummer 6 Allart volgt op slechts 10 seconden van Melissa. Verschueren is terug opgeklommen naar plaats 7 op 4:05 van leider Abbring. Bouvy is op 8 de eerste GT.

Nog 8 KP’s te gaan.

RallyTime animated
RT2
BRC
Dani Sordo met Porsche 992 Rally GT in Ardeca Ypres Rally
BRC
Snijers stapt over naar Porsche 992 Rally GT voor Ardeca Ypres Rally
VAS
Genummerde deelnemerslijst Rally van Wervik
VAS
Huygelier aan de nota’s bij Verschueren in Subaru Gr.A
BRC
Niels Reynvoet kiest voor Citroën C3 Rally2
BRC
Bruno Thiry gaat duel aan met Latvala in Ardeca Ypres Historic Rally
BRC
Jari-Matti Latvala in actie tijdens de Ardeca Ypres Historic Rally
BRC
Lifelive Motorsport: einde samenwerking met Niels Reynvoet
BRC
Hayden Paddon keert terug naar Ieper voor 60ste Ardeca Ypres Rally
VAS
Melissa Debackere heerst opnieuw in de ORC Canal Rally
X