rv_6uk_2016-744

Kortrijk was voor ons team ook de laatste rally van ons seizoen. Dit keer ging een vriend van mij mee genaamd Ashley Vercruysse. Voor Ashley was het ook een voorbereiding op volgend jaar. In 2017 zal   hij immers zelf van start gaan met een BMW.

Het verkennen liep niet zoals gepland. We konden maar 1 keer alles verkennen en moesten dan zo van start gaan op zaterdagavond op KP Moeskroen. Het publiek vermaken en zelf veel plezier hebben was onze ambitie. En dat deden we ook. Op het super gladde parcours konden we immers toch geen tijden rijden.

Na KP Moeskroen zagen we het zitten om zondag van start te gaan. Ook op zondag verliep alles super. We hebben geen problemen gehad met de wagen. Alles is super vlot en goed verlopen.  Co piloot Ashley deed het uitstekend en het service team zorgde ervoor dat we probleemloos de meet haalden.

In de winterstop gaan we de wagen volledig nakijken en klaar maken voor seizoen 2017. Onze eerste wedstrijd wordt de Rallysprint van Moorslede. In deze wedstrijd zal opnieuw mijn vader, Dario Geldhof de nota’s lezen.

Wij hebben er een super eerste jaar op zitten en daarom wil ik ook alle supporters bedanken en alle sponsors die ons hielpen om dit waar te maken:

GL Projects, Pleisterwerken Anthony Degheldere uit Kortemark, Café De Dubbele Arend in Hooglede bij Tom en Gwenda, Dick en co uit Gullegem, Frituur Shellys in Handzame en Slagerij Klavertje in Oostnieuwkerke.

Tot in 2017

BRC
Mechanische problemen halen Thomas Martens uit het klassement in Ieper
BRC
Stéphane Lefebvre scoort hattrick na meesterlijke aanval in de regen
BRC
Stefaan Notredame mikt op vierde finish op rij in de Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally 2026 - wereldtoppers dagen Belgische specialisten uit
BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally