Noodgedwongen moeten vader en zoon Puype forfait geven voor de Rally van Wervik. Bij een te laat remmanoeuvre, op het onverhard in de Sezoensrally, dook de Ascona een diepe put in. Hierdoor kwamen de wielen van de grond. De Ascona landde met de neus in een hoop grind en zand, reeds opgeworpen in de bocht.

RT_Sezoens2016-RV-6922

De schade aan onze Ascona, na onze fout in de Sezoensrally van vorige week, zullen we niet tijdig kunnen herstellen tegen de Rally van Wervik. Met spijt in het hart zullen we dan ook de handdoek moeten werpen voor de Rally van Wervik, waar we na vorig jaar toch zeer goede herinneringen aan overhouden,” aldus Paul Puype.
Eerst volgende wedstrijd zal dus TBR rallysprint worden. Er zal ook nog wel een andere rally geprogrammeerd worden ter vervanging van de Rally van Wervik.

RT_Sezoens2016-RV-6043

 

BRC
Thierry Neuville als gastvedette in de 19de East Belgian Rally
BRC
I4RACE maakt Belgische debuut in East Belgian Rally met Thomas ‘The Ginger One’ Martens
BRC
Jonas Dewilde kiest voor East Belgian Rally
VAS
Rally van Staden opent tweede seizoenshelft
BRC
Mats Performance M-Cup: Munhowen oppermachtig, Boulat dicht bij titel
VAS
Rallysprint van Lubbeek: terug van weggeweest
BRC
Hattrick voor Notredame: 3x op rij de finish gehaald in Ypres Rally
BRC
Lefebvre showt zijn wereldklasse in de 60ste Ardeca Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally - Paddon opgejaagd door Loix en Lefebvre
BRC
Jos Verstappen opent sterk met snelste tijd in Qualifying Stage van Ardeca Ypres Rally