Net zoals andere jaren, werd er ook nu druk gespeculeerd over welke toppiloot Yves Matton zou meebrengen naar de  Condroz. De geruchtenmolen kan gestopt worden… volgens een artikel dat vandaag in La Meuse verschijnt.rdcz_2015_009_1

En er is goed nieuws. Zo zullen er dit jaar zelfs twee toppiloten aan de start verschijnen, beide aan het stuur van een Citroën DS3 R5.

De Fransman Stéphane Lefebvre, die goed herstelt van zijn sortie in Duitsland is de eerste. Xavier Portier wordt zijn copiloot.

Een andere gast is de Fin Mikko Hirvonen die ook tot voor kort actief was in het WRC. Momenteel is de fin actief in de Rally-Raid en was hij nog ouvreur voor Craig Breen in Catalonië. Ook hij zal aan de start staan van de 43ste Rallye du Condroz.

Yves Matton zelf, met Daniel Elena aan zijn zijde, zal starten met de C4 WRC.

BRC
Mechanische problemen halen Thomas Martens uit het klassement in Ieper
BRC
Stéphane Lefebvre scoort hattrick na meesterlijke aanval in de regen
BRC
Stefaan Notredame mikt op vierde finish op rij in de Ypres Rally
BRC
Ardeca Ypres Rally 2026 - wereldtoppers dagen Belgische specialisten uit
BRC
Maxime Potty van start tot finish de sterkste in de Sezoensrally
BRC
Thomas Martens kijkt uit naar gravel in Sezoensrally
BRC
Gunther Monnens presenteert Ford Escort WRC op de maaskiezel
BRC
Sezoensrally 2026: shakedown op KP Beerendruk in Bree
Thomas Martens start met Tom Buyse aan nieuwe fase in BRC-seizoen
BRC
Maxime Potty wint overtuigend de 51ste TAC Rally